Apex Legend  Sistem Gereksinimleri    

0
880
views

İlk kez Şubat 2019 tarihinde piyasaya sürülen Apex Legends sistem özellikleri, birçok kişi tarafından merak ediliyor. EA Games’ in piyasaya sunduğu bu oyun bilindiği üzere, ücretsiz olarak oynanıyor. En çok indirilen ve oynanan oyunlardan biri olan PUBG’ bin en çok kıyaslandığı ve rakip gösterildiği Apex Legends’ in sistem gereksinimi özellikleri bilinmeden, oyunu indirmek doğru değildir. Gerekli şartlar sağlanmadığı zaman, oyun indirilse dahi çalışmaz.

Oyun dünyası tarafından çok beğenilen ve sevilen Legends, PUBG ile kıyaslandığında daha az gereksinime sahiptir. Oyunu bilgisayar ya da tablete indirmek için, geniş bir alan olması gerekir. 20.52 GB yer kaplar. Gerekli dosyalar ve ihtiyaç güncellemeleri düşünüldüğü zaman, en az 25 GB’ lık bir alanın boş olması gerekir. Aksi taktirde sorun çıkarabilir.

Apex Legends Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

  • İşletim sistemi için; Windows 7 yüklü olmalı ve 64 bir alan olmalıdır.
  • Ram; 6 GB olmalıdır.
  • Ekran Kartı; Radeon HD ya da NVIDIA olmalıdır.
  • Sabit sürücü; En az 22 GB alan olmalıdır.
  • RAM ekran kartı; Minimum 1 GB olmalıdır.

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Apex Legends sistem özellikleri için önerilen gereksinimler de dikkate alınmalıdır.

  • İşletim sistemi; Windows 7 indirilmiş ve kullanıyor olmalıdır.
  • Ram ; 8 GB önerilir.
  • GPU; Radeon R9 ve ya NVidia GTX 970
  • GPU RAM; En az 22 GB boş alan önerilir.

Eğer Apex Legends sistem özellikleri ile ilgili detaylı bilgiye sahipseniz ve oyunu yeni oynamaya başladıysanız, ipuçları çok önemlidir. Mutlaka dikkate alınmalıdır.

Apex Legends İp Uçları Nelerdir?

Rakip oyunlardan birçok özelliği ile ayrılan Apex Legends oyunu, temel yapısı itibari ile Royale oyunlarından biridir. Öbür oyunlarda şart olan bütün kurallar, bu oyun içinde geçerlidir. Bu oyundaki amaç en iyi şekilde savaşmak ve takım olarak, ölmemektir. En ufak hata dahi takımın hepsine zarar verebilir. Bundan dolayı herşey dikkate alınmalı ve harita sürekli olarak kontrol edilmelidir. Yerinizi bilmeniz, her zaman daha kolay plan yapmayı sağlar. Düşmanların nerede ineceğini ve gemiyi göz önünde bulundurularak hareket etmek, düşmanlardan korunmanızı sağlar.

Oyun takım oyunudur ve bir takımda 3 kişi bulunur. Tek kişi oynamaya uygun bir oyun değildir. Mutlaka oyun tarafından, takıma oyuncu eklenir. Düşmanlar grup halinde saldırdığı için, tek kalmak her zaman, kaybetmek demektir. Ölmek de mümkün olduğu için, her oyuncu ölebilir ama Apex Legends oyununda ölen oyuncular, tekrar hayata dönebilir. Ölen oyuncunun çantasından bir kart çıkar ve diğer arkadaşlar tarafından haritada dağıtılır ve bunun amacı tekrar canlanıp, oyuna yeniden başlamaktır. Mümkün olduğunca kurallara uyarak oyun oynamak, her zaman başarıyı yüksektir ve takım güçlü bir hale gelir. Bu sayede oyuncu ölmez.

 

 

 

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here