ASUS ZENFONE 2

0
32
views

 

Güçlü performansı ve zarif tasarımı ile karsımıza çıkan Asus Zenfone 2 Full HD çözünürlüğe sahip bir ekran ile karşımıza çıkmaktadır. Akıllı telefonlar arasında oldukça hızlı bir performansa sahip olan bu telefon modeli özellikleri göz önüne alınarak insanların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Sitemizden yapacağını incelemeler ile de telefon hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Telefonun 5,5 inçlik ekran büyüklüğüne sahiptir. Ayrıca ekran koruma teknolojisine bakıldığında ekran camının Corning Gorilla Glass 2’den yapıldığı görülmüştür.

Asus-ZenFone-2

İnsanların beğenisini kazanmayı başaran Asus Zenfone 2 akıllı telefonları 10,9 mm kalınlığında, 170 gram ağırlığında olduğu bilinmektedir. Telefonun kavisli yapısı sayesinde belirtilen kalınlık hissedilmemekte ve oldukça şık bir görünüm ile karşımıza çıkmaktadır. Akıllı telefon siyah, beyaz, gümüş, kırmızı olarak farklı renklerle karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede insanlara özgür seçim yapma şansı verdiği görülür. Android işletim sistemi ile karşımıza çıkan bu telefon ışık hızına sahip olduğu için tüm işlemlerinizi telefonunuzla halledebilirsiniz.

32 GB depolama imkanına sahip olan Asus zenfone 2 cep telefonu teknik açıdan da pek çok özelliğe sahiptir. İki sim karta sahip olan insanlar için oldukça kullanışlı bir telefondur. Çünkü telefon çift sim kart özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra 3G, genişletilebilir hafıza, GPS, Wi-fi ve 4G gibi pek çok özelliği de içinde barındırmaktadır. Sitemizden telefonun fiyatı ile ilgili de ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.linkini tıklayarak ayrıntılı inceleme sağlayabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here