Csgo Oyunu Nedir?

0
1632
views

Counter Strike oyununun bir devamı olarak nitelenen Csgo oyunu birinci şahıs gözünden oynanan bir nişangah oyunudur. Oyunda genellikle takımlar halinde mücadele edilir. Aynı zamanda botlara yani insan olmayan robot oyunculara karşı oynamak da mümkündür. Eskiden beri bilgisayar oyun severleri tarafından bilinen bir oyun olan Csgo oyunu günümüzde geniş bir kitle tarafından beğeni ile oynanıyor.

Counter Strike Go oyununda genellikle çeşitli değişiklikler ile daha iyi performans elde edebilmek mümkün olabilir. Bu tür nedenlerden dolayı insanlar Csgo oyununun hilelerini ve kısa yollarını araştırmaktadır. Bu tür kısa yollar rakiplerin bir adım önüne geçmenize imkân tanır.

Cs Go Ping Düşürme Yöntemleri

Csgo ping düşürme bu oyunun müptelalarının en büyük beklentileri arasında yer alıyor. Genellikle bu oyunu oynayanlar pingli ya da pingsiz oynamak arasındaki farkı çok daha iyi hissediyorlar. Bu oyunu ping düşürerek oynayanlar bir daha bu davranıştan geri kalmıyorlar. Oyun severler için ping düşürme yöntemlerini maddeler halinde listelemek mümkün:

  • Oyunu kablolu bağlantıda kullanabilirsiniz.
  • Eğer var ise güvenlik ve antivirüs yazılımını devre dışı bırakabilirsiniz.
  • Eğer bilgisayarınızda arkada inen güncelleştirmeler bulunuyor ise bu güncelleştirmeleri iptal edin.
  • Steam üzerinden edindiğiniz oyunu daha stabil oynayabilmek için Steam güncellemelerini devre dışı bırakın.
  • Oyunu oynarken görüntü kayıplarını engellemek için görüntü ayarlarını düzenleyin.
  • Çeşitli ping düşürme kodlarını uygulayın.
  • Flush dns ile internet ayarlarını sıfırlayın.

Cs Go Ping Düşürme Kodları

Yukarıda anlatılan yöntemler arasında yer alan Csgo ping düşürme kodları ile ping düşürerek oyunu oynayabilmenizi oldukça kolay.

Öncelikle Steam uygulamasını açın. Açtıktan sonra oyun kütüphanesine gidin. Burada cs go oyununa sağ tıkladıktan sonra özelliklere girin. Bu kısımda yer alan başlatma seçeneklerine girerek ayarlar kısmına aktif edin. “-high -novid -console -dxlevel 81 -lv -nojoy -noaafonts -freq 100 -threads 4” yazarak kodları aktif edin.

Burada yer alan kodların her birinin farklı anlamları ve özellikleri bulunuyor. Bu özellikler sayesinde bilgisayarın FPS değerlerini düzenlemeniz ve daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanız mümkün hale gelebilir. Bu kodlar frekans değerlerini ve oyun konsolu desteği gibi ayarları kapsıyor. Bu kodlar yardımı ile oyun oynama kalitenizi arttırmanız oldukça kolay. Siz de ping düşürmek için bu kodlar yardımı ile kolayca oyuna adapte olabilirsiniz.

Cs Go Ping Düşürme Fps Arttırma

Daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilmek için FPS değerleri ile oynama yapabilirsiniz. Bu şekilde oyun takılmadan oynanabilir. Konsol üzerinden oyunun FPS bilgilerini görerek kolayca FPS bilgilerini değiştirebilirsiniz. Konsola net_graph 3 kodunu girerek etkinleştirdikten sonra alt ortada bulunan FPS bilgilerini görebilir ve değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu ekranda ping değerini görebilmek de mümkündür.

Oyunda kullanmanız gereken ping değeri bağlandığınız sunucuya göre değişiklik gösterebilir. Genellikle ortalama 70 ile 80 olan ping değerleri eğer uzak bir sunucuya bağlanmışsanız 120 ile 150 arasında değişebiliyor. Eğer uzak bir server üzerinden oyuna dahil olduysanız çeşitli yöntemleri kullanarak ping değerini düşürebilirsiniz. Böylelikle rakipleriniz ile daha iyi bir mücadele yürütebilirsiniz. Günümüzde çeşitli teknikleri ile ping değerlerinin değiştirilmesi oldukça kolay olup, oyun severler ping değiştirmek isterler.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here