Dora Hosting İle Alanınızı Genişletin

0
33
views

Hosting, Türkçe adı olarak bilenen alan adı barındırma, kişisel ya da şirketiniz için hazırladığınız web sitenizin internet üzerinde yayınlanmasını ve sitenin dosyalarının barınmasını sağlayan kısaca depo vazifesi gören sistemdir.

Anlaşıldığı gibi hosting bir web sitesinin kalbidir. Bundan dolayı hostingin güvenilirliği, hızı ve erişebilirliği bir web sitesi için çok önemlidir. Saydığımız bu özellikler bir web sitenin kalitesini belirlemektedir. Eğer siteniz müşteri odaklı bir site ise hostingin kalitesi sizin müşteri sayısına etki eder. Çünkü müşteriler alışveriş yapacağı sitede bazı özelliklere dikkat eder. İlk önce sitenin güvenilirliğine bakarlar. Siteden alışveriş yapacak kişiler kendilerine ait özel bilgilerin (Kredi kartı bilgileri, e-posta, isim, soyadı, doğum tarihi v.b ) başkalarına tarafından bilinmemesini ister. Bu aksi durumunda özel bilgilerin başkalarının eline geçmesi durumunda, müşterileriniz hiç beklemedikleri bir anda siber saldırılarıyla karşı karşıya kalabilirler.

9335757_l

İkinci nokta ise sitenizin hızıdır. Web sitenizde sunulan ürünler incelenirken hosting ten kaynaklanan sayfalar arasında geçiş yavaşlığı müşterileriniz başka siteleri tercih etmesine sebep olabilir. Son olarak ta web sitenizin erişebilirliği. Web sitenizin 7/24 erişime açık olması çok önemlidir. Çünkü ziyaretçileriniz sitenizi ulaşamadıkları zaman bir daha sitenizi ziyaret etmekten vazgeçecektir. Buda sizin sitenizin popülaritesini düşürecektir.

İşte bir hosting sağlayıcısının da bulunması gereken güvenirlilik, hız ve süreklilik gibi önemli özelliklerin hepsi Dora Telekom tarafından sağlanmakta ve web sitelere yani sizlere avantaj sağlar. Her biri konusunda uzman olan kadrosu Dora Telekom her kesime uygun ve her türlü isteği karşılayan hosting paketleri ile size hizmet vermeye her daim hazır. sayfasına mutlaka göz atın.

 

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here