En iyi Savaş Oyunları

0
3351
views

Savaş oyunları, kişilerin en fazla tercih ettiği ve oynadığı oyunlar arasında yer alır. Bu oyunların aksiyonları oldukça yüksek olan oyunlardır. Kişilerde bir bağımlılık haline gelen oyunlardır. Oyunların aktif olarak oynanması gerekir. Bu nedenle de en fazla tercih edilen oyunlar arasında yer alır. Oynanan savaş oyunlarından bazıları kişilerin bilgisayar başında dururken de o anı yaşamalarına yardımcı olan bir oyun türüdür. Bu nedenle de kişiler sürekli olarak oyun oynamaya devam etmek isterler. Ancak bu oynanan savaş oyunlarından bazıları çok fazla tercih edilen oyunlardır. Çok fazla tercih edilmelerinin nedeni ise çıkmış olan en iyi savaş oyunu olmalarından kaynaklanan bir durumdur.

 

En İyi Savaş Oyunları Nelerdir?

En iyi savaş oyunu sıralamasında gösterilebilecek birçok oyun vardır. Bunlar:

  • Call of Duty WW2
  • Sniper Elite 4
  • Rising Storm 2 Vietnam
  • Days of War
  • Halo Wars 2
  • Verdun 
  • Call of Duty: Infinite Warfare
  • Sniper Ghost Warrior 3
  • Titanfall 2
  • Battlefield 1

Oyunları en çok sevilen ve en çok tercih edilen savaş oyunları arasında yer alır. Bu nedenle de en iyi savaş oyunları içerisinde yer alırlar. Oyunların kendi içerisinde farklı türleri vardır. Hepsinde farklı kurallar ve farklı oynama stilleri bulunur. 

 

Call of Duty WW2

Oyun ikinci dünya savaşında geçen bir oyundur. Oyun batı cephesi olan Fransa kısmında geçer. Oyunun farklı karakter sistemlerine sahiptir. Oyun sırasında canınızın bitmesi ya da merminizin bitmesi durumunda can taşımakta olan diğer karakterler size yardımcı olmak için gelirler. Cephe savaşı ile atmosfer başarısı oluşturulur. Oyun sırasında ölmeniz durumunda üç saniye geçtikten sonra oyuna tekrardan girersiniz. Bu sayede aksiyon içerisinde kalmayı başarıyorsunuz. 

Sniper Elite 4

Oyun bin dokuz yüz kırklı yılları konu alan bir oyundur. Karl Fairburne ismine sahip olan bir keskin nişancı yönetilir. İkinci dünya savaşı sırasında geçen bir oyundur. İtalyan’lar ile silahlı direnişçilerin bir araya gelmesi ile oluşan dönemde geçen mücadeleyi anlatan bir oyundur. Oyun en kısa sürede zirveye yerleşmeye başarmıştır. 

Rising Storm 2 Vietnam

Oyun Amerikalılara karşı açılan bir savaşını anlatır. Vietnam’ı işgal eden bir Amerikan askerini anlatan bir olaydır. Oyun sırasında çok kontrollü bir şekilde ilerlemeniz gerekir. Ancak oyun sırasında hareket etmenize çok da fırsat verilmez. 

Days Of War

Oyun İkinci Dünya savaşı oyunudur. Oyun günümün teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş olan bir oyundur. Oyun sırasındaki aksiyon kısmının dik tutulması amacı ile oyunda öldükten sonra yeniden doğma kısmı oldukça kısa tutulur. 

Halo Wars 2

Oyun sırasında oyuncunun yönetimi oldukça kolay bir şekilde yapılır. Oyun sırasında insanlara düşman olan bir yaratık kısmına karşı savunma yapmanız ve onları yok etmeniz istenir. 

Verdun 

Oyun sırasında Birinci Dünya savaşında kullanılan silahlar ve üniformalar kullanır. Verdun savaşından esinlenerek yapılmış olan bir üründür. 

Call of Duty: Infinite Warfare

İstediğiniz görevde oyun oynama imkânına sahip olduğunuz bir oyun şeklidir. Oyunda farklı gelişmelerde bulunur. Uzay teknolojisinin kullanıldığı bir oyun şeklidir. 

Sniper Ghost Warrior 3

Elit bir keskin nişancı ile geçen bir oyun şeklidir. Oyunda Hayalet, Savaşçı ve Keskin Nişancı yer alır. 

Titanfall 2

Titan savaşları ile beraber ortaya çıkan bir oyun şeklidir. Oyun sırasında Titan ile var olan ilişkiniz ve kaderi nedeni ile hayati bir anlam taşıyan bir oyundur. 

Battlefield 1

Savaşmak için her türlü imkân sağlayan bir oyundur. Oyun sırasında silah, kürek şeklinde aklınıza gelebilecek olan her türlü araç kullanılır. Çanakkale Savaşı’nı konu alan bir oyundur. Ancak oyunda bizim gözümüzden değil onların gözünden oyunlar anlatılır.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here