FIFA 20 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

0
951
views

Dünya çapında en çok tercih edilen futbol oyunlarından biri haline gelmiş olan FIFA serisinin yeni oyunları içerisinde FIFA 2O resmi olarak duyurusu yapılmış oldu. FIFA 20 sistem gereksinimleri nelerdir  diye belirtildiği zaman en çok karşımıza çıkan soruların cevapları belirlenmiştir. Özellikler ve beklenen cevapların verilmesi ile meraklar giderilmiş oldu.

Özellikleri içerisinde en çok merak edilen konular arasında yer almasıyla dikkatleri üzerine çekmiştir.  Yeniliklere imza atarak gelmesi beklenen oyun kapsamında yeni modlar da göz önünde bulundurulur. FIFA 20 sistem gereksinimleri nelerdir şeklinde belirlenen nitelikler içerisinde en çok cevabını bekleyen soruların içeriği sunulmuş bulunuyor.

FIFA 20 Gereksinimleri ve İçeriği

Sistem olarak gereksinimleri dikkatli bir şekilde incelendiği zaman bilgisayar oyunlarına kıyasla diğer FIFA oyunları gibi daha düşük seviyede sistem ihtiyaçlarına gereksinim duyulduğu görülmüş oldu. İçerik olarak merakla beklenen FIFA 20 gereksinimleri kapsanan alanı içerisinde dahil edilmiştir. Beklenen özellikleri ve olması gereken boyutları karşılaştırıldığı zaman gerekli önlemlerin alınmasını da ön plana çıkarmıştır. Aynı şekilde var olan ihtiyaçlarının da yenilenmesi teknolojik anlamda gerçekleşen yeniliklerle de doğrudan bağlantılı olarak görülecektir.

FIFA 20 Minimum Derecede Sistem Gereksinimleri

FIFA 20 sistem gereksinimleri nelerdir kapsamı ile birlikte ele alındığı zaman bazı özel gereksinimleri de beraberinde getirdiği görülmüştür. Aynı zamanda var olan özelliklerin yeniliklerinin eklenmesi ve ileri bir düzeye taşındığı da görülmüştür.

İşletim sistemi olarak; Windows 7/8.1/10-64-Bit özelliğe sahip olduğu görülür. İşlemci donanımı ise; AMD Phenom II X4 965, INTEL CORE i3-2100 ya da muadilleri şeklinde görülmekle beraber bellek kapasitesi ise 8GB olarak belirlenmiştir.

Ekran kartı olarak AMD Radeon HD 7850 2GB, NVIDIA GTX 660 2GB yada muadilleri, sabit disk kapasitesi ise en az 50 GB boş alana sahiptir. İnternet bağlantısı olarak ise gerekli olan kapasiteleri çevrim içi oyun için minimum 512kbps internet hızına sahip olduğu gözlenmiştir.

FIFA 20 Hangi Özellikleri Sunuyor?                                                                    

Geçmiş dönem içerisindeki FIFA oyunlarında olmayan özelliklerden birini sunduğu görülüyor. VOLTA isminin de verilmiş olduğu sokak futbolu modu sayesinde evrensel anlamda kafeslerde, sokaklarda ve futbol kortlarında oynanan otantik futbol keyfini yaşatmış oluyor.

Oyundaki gerçekçilik hissini kuvvetlendirme ile beraber FIFA 20 ve VOLTA modunun resmi olarak bir video hazırlandığı görülmüştür. Tüm detayların video içerisinde izlenilince ortaya çıktığı görülecektir.

FIFA 20 İçin Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi olarak karşımıza çıkan temel özelliği Windows 10-64 Bit , sabit disk özelliği en az 50 GB boş alan olması gerekirken, ekran kartı olarak AMD Radeon R9 270X, NVIDIA GeForce GTX 670 ya da muadilleri, işlemci olarak da AMD Athlon X4 870K, Intel i3 6300T ya da muadilleri, internet bağlantısı olarak da geniş bant internet bağlantısı olarak karşımıza çıkacaktır.

 

 

 

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here