İnternetsiz Oynanan 10 Oyun

0
1697
views

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte, günümüzde telefonlar sadece bir iletişim aracı değil aynı zamanda eğlenmek için de en popüler cihaz haline gelmiştir. Bu durumun sonucu olarak mobil cihazlara uyumlu oyunlar üretilmeye başlanmış ve eğlence sektörü üzerine devasa bir pazar oluşturulmuştur. Her yaştan her zevkten insanlara hitap eden oyun bulmak oldukça kolay bir hal almıştır.

Haliyle insanlar tüm boş vakitlerini telefonları ile oyun oynayarak geçirmeye başlamıştır. Bu eğlence ise farklı bir krizin önünü açmıştır. Bu kriz internet krizidir. İnsanlar kısıtlı olan bütçelerini rahatlatmak adına her harcamadan kesinti yapmış bu internet paketlerine de yansımıştır. Fakat bir çok oyun online olarak oynanmakta ve oldukça internet tüketmektedir. İnsanlar ücretsiz Wi Fi lerin bulunduğu yerlere akın eder hale gelmişlerdir.

Bu sorun haline gelmiş eğlenceyi çözmenin en kolay yolu internetsiz oynanan oyunları edinmektir. Sizler için internetsiz oynanan en popüler 10 oyunu derledik. İşte sırasıyla;

1- Red Bull Air Race 2

Uçak sporlarının telefona sıkıştırılmış hali desek en iyi şekilde tarif etmiş oluruz. Uluslar arası pistlerden, en adrenalin dolu uçak hareketlerine kadar kendinizi gökyüzünün fatihi hissedeceğiniz bir oyun.

2- Trial Xtreme 4

Trial Xtreme oyununun bilgisayar versiyonunu hatırlayanlarınız vardır. İlk çıktığı zamanlar bilgisayar oyunları arasında görselleri ile büyük bir farklılık yaratmış ve oldukça popüler olmuştur. Mobil versiyonunda da kaliteyi korumayı başaran nadir oyunlardandır.

3- Traffic Rider

Yerli bir yarış oyunu olan Traffic Rider, ülkemizin en iyi oyun geliştiricilerinden Soner Kara tarafından yapılmıştır. App Store ve Play Store mağazalarında oldukça popüler bir oyundur.

4- Brothers İn Army 3

Brothers İn Army oyunu da daha önce bilgisayarlarda popüler olmuş bir oyundur. Mobil oyunların patlaması ile birlikte oyunun mobil versiyonunu çıkarmışlardır. En kaliteli savaş oyunu diyemesek de keyif alarak oynayacağınız bir savaş oyunudur.

5- Warhammer 40,000 Freeblade

Eğer aksiyon seviyorsanız bu oyun tam sizlik. Boş zamanlarınızda girip stres atacağınız bir oyun olarak listemizin beşinci sırasına bırakıyoruz.

6- Badland 2

Panda Studios bu oyunu ile oldukça güzel bir yükseliş sağladı. Haliyle tutulan bu oyununun ikincisini de piyasaya sürdüler. Beceriye dayalı macera oyunları seviyorsanız ısrarla önereceğimiz bir oyundur. Ayrıca IOS sürümü için ücret ödemeniz gerekecektir.

7- İnfinity Loop

Güzel ve başarılı bir bulmaca oyunudur. Fakat klasik bulmaca oyunları gibi kendinden çabucak vazgeçtirmez aksine düzenli periyotlar ile ziyaret etmenizi sağlar.

8- Paper Toss

Eski zamanların boş vakit eğlencesi olan çöp kovasına top kağıt atma oyununu bir mobil oyun olarak tasarlanmış versiyonudur. Lakin normalde oynanılan bu oyundan oldukça keyifli bir hale getirilmiştir.

9- Minion Rush

Minion Rush yerine Çılgın Hırsız desek daha tanıdık gelecektir kulağınıza. Çılgın Hırsız bir animasyon serisidir. Oyun ise bu seriden uyarlanmıştır. Oldukça sevimli ve komik karakterlerin bulunduğu oyunun meraklıları oldukça fazladır.

10- Alto’s Odyssey

Snowboard seviyorsanız bu oyun size hitap ediyor. Snowboard ile olabildiğince yol alacağınız bu oyunda kışa doyacaksınız.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here