İPHONE 5S FARKINI YAŞAYIN

0
38
views

 

Apple tarafından multimedya ve internet özellikleri ile tasarlanan İphone gerek görünümü gerekse işlemcisi bakımından diğer akıllı telefonlardan oldukça farklı bir modeldir. Gelişen teknolojiden fazlasıyla payını almış olan İphone modelleri özellikleri bakımından farklılık göstermektedir. Son zamanlarda herkesin ellerinden düşmeyen akıllı telefonların son model olması ile birlikte fiyatları da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. İphone 5s fiyatı da en çok merak edilen konulardan biri olmaktadır. Özellikleri bakımından 4 inçlik ekranı, 16 GB dâhili bellek ve LED flaş özelliği ile birlikte harika bir görünüme de sahiptir.

1408903086_topiciphone5

Günümüz teknolojisinde üretilen geliştirilmiş özellikte olan telefonların hayatımızdaki yeri ve önemi de oldukça büyüktür. Performans bakımından da oldukça etkileyici bir ürün olan İphone 5s fiyatı da alacağınız yerlere göre farklılık göstermektedir. İphone modelleri arasında 5s ana ekranında bulunan Touch ID adlı parmak izi sensörü özelliği ile de oldukça dikkat çekmektedir. Parmak izi sensörü ile telefon güvenliğini en iyi şekilde sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda dünyanın en kaliteli güçlü ve tercih edilen kamerası olan isight 8 MB hacmi ile harika bir fotoğraf deneyimi kazandırıyor.

İphone 5s akıllı telefonu ile istediğiniz her şeyi kolaylıkla yapabileceğiniz gibi görüntü kalitesi yüksek olarak çekim yapma imkânını da sizlere sunmaktadır. İphone 5s akıllı telefonuna sitesinden uygun fiyata bulup satın alabilirsiniz.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here