Longines Saat İle Şıklık Zamanı

0
1506
views

İsviçre patentli Longines saat,  1832 yılından günümüze kadar sürdürdüğü yolculuğunda, farklı tarz ve her zevke uygun ürünleri ile göz doldurmaktadır. Yenilikçi ancak geleneksellikten de vazgeçmeyen üslubunu kanatlı kum saati logosu ile kanıtlamıştır. Ayrıca, markanın tüm ürünlerinde şıklığı ve asaleti yakalamak mümkündür.

Longines Saat Özellikleri

Longines saatler, kadın ve erkeklere özel tasarım ürünleri ile saat tutkunlarının gözdesidir. Saatlerin, hassas zaman kavramına sahip olması, pek çok spor turnuvalarında resmi zaman tutucu olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Bunun yanında, saatlerin en belirgin özelliği; 1867 yılından beri üretilen tüm ürünlerinin seri numaralarının kayıtlı olmasıdır. Böylece istenilen saat hakkındaki bilgilere çok rahat ulaşılabilmektedir.

Longines saat tüm bu özelliklerinin yanında Lüks saat kavramına tezat olarak, oldukça uygun fiyat avantajı ile diğer markalardan ayrılmaktadır. Safir ve mineral cam özelliğinin yanında çelik kasası ve çelik ya da deri kordonları ile de muhteşem bir görsellik sunmaktadır. Saatlerde, sade bir şıklığı en uygun fiyat garantisi ile sahip olmak, Longines marka ile mümkündür. https://www.samilsaat.com/longines- sayfasında bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here