Mafia 2 Sistem Gereksinimleri

0
1376
views

Aksiyon kategorisinde yer alan Mafia 2 geçmiş dönem izlerini en iyi şekilde aktaran oyunlar arasında bulunuyor. Oyun size tam bir bağlılık oluşturacaktır. Karakterimiz askerden dönüş yapar. Daha sonra arkadaşı onu evine bırakacaktır. Eve geldiğinde kardeşinin biri ile kavga ettiğini görür ve adama dersini bildirir. Bunan sonra olaylar gelişmeye başlayacaktır. Kahramanımız mafyanın içerisine giriş yapacaktır. Kendini ispatlama başladıkça mafyanın liderleri ile görüşmelere başlayacak ve kendini çıkmazın içerisinde bulacaktır. Oyunda ilerleme sağladıkça kazanç planınızda artıyor. Buna bağlı olarak da bir araba garajınız oluyor. Çaldığınız tüm arabalar bu garajda bulunuyor. Oyun bölümüne uygun olarak istediğiniz arabayı seçebiliyorsunuz. Mafia 2 sistem gereksinimleri minimum düzeyde de oynanabiliyor. Bu sayede tüm bölümlerini hızlıca bitirebilirsiniz.

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Mafia 2 sistem gereksinimleri 2010 yılında ortaya çıkmıştır. Oyunun özellikleri üst seviyede olmadığı için orta düzey bir bilgisayarda rahatlıkla oynanabilmektedir.

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri (Minimum)

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows XP (SP2 ya da daha üstü)/Vista/7
 • İşlemci: Pentium D 3GHz ya da AMD Athlon 64 X2 3600+ veya üzeri
 • RAM: 1,5GB
 • Ekran kartı: nVidia GeForce 8600/ATI HD2600 Pro ya da üzeri
 • Sabit disk alanı: 8GB
 • Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows XP (SP2 ya da daha üstü)/Vista/7
 • İşlemci: 2.4 GHz Quad Core işlemci
 • RAM: 2GB
 • Ekran kartı: nVidia GeForce 9800GTX/ATI HD3870 ya da üzeri
 • Sabit disk alanı: 10GB
 • Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Mafia oyununda görsel kalitede oldukça başarılı bir tasarıma sahiptir. Oyun içerisinde bazı kartlara da erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu kartlar koleksiyon yapmanız için sunuluyor. Araba ve şarkıcı resimleri sayesinde tüm koleksiyonu tamamlayabilirsiniz. Mafia 2 araba deneyimi yaşamanıza da yardımcı oluyor. Çaldığınız arabayı hurdalıkta parçalamak gibi görevlerinizde bulunuyor. Ayrıca bir binaya gizlice girip mafya adamlarını havaya uçurmanız da isteniyor. Hepsi zor gibi görevler olsa da kahramanımız üstesinden gelecektir.

Oyunda hız kurallarına uygun hareket etmeniz gerekiyor. Görevler için de belirli süreleriniz bulunmaktadır. Hız kurallarına uymadığınızda polisle başınız derde giriyor. Sizi yakalar ise ceza kesebilir. Kurtulmak için arabanızın rengini değiştirebilirsiniz. Bunun için de özel garaj seçenekleri bulunuyor. Silah da satın almak isterseniz özel satıcılara gitmeniz gerekiyor.

Mafia 2 sistem gereksinimleri detaylarını öğrendikten sonra hemen oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Bölüm geçtikçe kahramanımız zengin bir konuma geliyor ve büyük bir kıyafet dolabı oluşuyor. Buradan istediğiniz kıyafeti tercih ederek giyebilirsiniz. Oyun size tam bir yetki imkanı da sunuyor. Haritadan bakarak gitmek istediğiniz rotayı çizebiliyor ve buna bağlı olarak hızlı bir bölüm bitirme sağlayabiliyorsunuz.

 

 

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here