Mafia 3 Sistem Gereksinimleri

0
633
views

Mafia oyunun diğer serileri çok sevilmiş ve serinin devamı olarak Mafia 3 yayına alınmıştı. Mafia 3 oyunu gerek görsel kalitesi gerekse de oynanış açısından oyun severler tarafından tam not almıştır. Mafyaya katılan kahramanımızı yeni roller bekliyor. Mafya babaları ile savaş halinde olabilecek ve yeni silahlarla gücünüze güç katabileceksiniz. Mafia 3 sistem gereksinimleri için bilgisayarınızın özelliklerinin yeterli olması sayesinde hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda çeşitli araçları kullanabiliyorsunuz. Özellikle de ulaşım açısından da kullanılan araçlar oldukça başarılı tasarımla sahip. Harita üzerinden verilen görevleri itina ile yerine getirmeniz daha iyi bir ilerleme şansı elde edebileceksiniz.

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Mafia 3 sistem gereksinimleri özellik açısından düşük seviyede olarak karşınıza çıkıyor. Yükleme sonrası bilgisayarınızın ekran kartını uygun hale getirebilirsiniz. Bu sayede daha iyi bir oynayış şekli oluşturabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
Intel İşlemci: I5-2500K
AMD İşlemci: AMD FX-8120
Bellek: 6GB
AMD Ekran Kartı: Radeon HD7870
Nvidia Ekran Kartı: GeForce GTX 660
Ekran Kartı Belleği: 2GB
Gereken Depolama Alanı: 50GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
Intel İşlemci: I7-3770
AMD İşlemci: AMD FX 8350 4.0 Ghz
Bellek: 8 GB
AMD Ekran Kartı: Radeon R9 290X
Nvidia Ekran Kartı: GeForce GTX 780 veya GeForce GTX 1060
Ekran Kartı Belleği: 4GB
Gereken Depolama Alanı: 50GB

Mafia 3 Oyunu Hakkında

Mafia 3 sistem gereksinimleri tamamlandıktan sonra oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyundaki karakterimiz karşısına çıkan tüm zorlukları geçmek zorundadır. Özellikle kendisine verilen küçük görevleri polise yakalanmadan geçmeli ve bu sayede başarı sağlamalıdır. Bunun için de harita üzerinden verilen görevleri iyi bir şekilde yerine getirmeye özen göstermelidir. Oyunda kullanım sağladığınız araçları sürüş etkisi de oldukça kalitelidir. Ancak aşırı hız yapmanız polisin peşinize takılmasına neden olacaktır. Bu detaya dikkat ederek görevlere gidebilirsiniz. Ayrıca silah almak isterseniz satış yapılan dükkanlara uğrayabilir ve paranıza uygun silahları seçebilirsiniz.

Mafia 3 oyun karakterinin farklı kıyafetler giymesine de izin veriyor. Bunun için kendi kıyafet dolabınızı oluşturabilir ve seçimler yapabilirsiniz. Düşmanlarla çarpışma sahnesinde iyi saklanmalı ve ona uygun bir strateji oluşturmalısınız. Bu sayede istenen sonuca daha sağlıklı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Oyunun görsel grafikleri de oldukça etkilidir. Bu sayede daha iyi bir şekilde oyunu oynayabilecek ve adapte olabileceksiniz. Oyunda şehri de iyi bir şekilde tanıyabilir ve sizin olan yerleri de görebilirsiniz. Özelliklede mafya babalarının sizi yönlendirmesi ve görevler vermesi oyunu tam anlamı ile anlamanıza yardımcı oluyor. Tahsilat, adam kaçırma ve yer basma gibi tüm detaylar sizleri bekliyor olacak. Sizde hemen oynayabilir ve farklı bir serüvene ortak olabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here