Masif Panel Nedir?

0
1901
views

Büyük boyuttaki masif ahşabın hatalarından arındırılarak küçük kesitler halinde kesilmesi ve ucuca eklenerek oluşturulan latanın yan yana yapışmasıyla oluşan levha, masif panel olarak adlandırılmaktadır. Günümüzde konutların ihtiyaçlarını karşılayan masif paneller, pek çok alanda kullanılmaktadır. Çünkü doğallığı bozulmaz, dekoratiftir, uzun ömürlüdür, yüksek direnç özelliklerine sahiptir, farklı boyut ve ağaç çeşitlerinden yapılabilir ve en önemlisi bu ürünlerin sağlık dostu olmasıdır.

Masif Panel Nerelerde Kullanılır?

Masif paneller, hayallerin gerçekleşebilmesine olanak sağlayan sınırsız uygulama alanına sahiptir. Ev içinde ahşap mutfak ve tezgah yapımının yanı sıra mutfak dekorasyon ürünlerinde, ahşap yer döşemeleri ve merdivenlerde, yatak odası mobilyalarında ve özellikle demonte olarak sunulan ürünlerde ve çocuk oyuncakları yapımında masif panel kullanılmaktadır.

Ayrıca, spor salonlarında, okullarda bulunan sıra, masa ve mobilyalarda, yat güverte ve kamaralarda da masif paneller tercih edilmektedir. İnsan sağlığına zarar vermeyen ve doğal yapısı nedeniyle çok tercih gören bu ürünlere en uygun fiyat avantajı ve en fazla çeşitleriyle https://salkimorman.com.tr/masif-panel.htm internet adresinden ulaşabilmeniz mümkündür.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here