Michael Kors Saat Hakkında

0
645
views

Saat modelleri ile adını sıklıkla duyurmakta olan Michael Kors saat estetik görünüme önem vererek piyasadaki yerini her zaman korumayı başarmıştır. Modada yer alan trendleri yakından takip ederek saatlerini bu şekilde tasarlamakta olan Michael Kors saat adını kurucusundan almaktadır. Saatler üzerinde yaptığı ufak dokunuşlar ile yeni bir tarz yaratmış ve dünya üzerinde kısa zamanda ün salmayı başarmıştır. Zarafeti, şıklığı ve lüksü saatlerinde birleştirmekte olan bu marka uygun fiyat odaklı satış imkanı sunması ile de sıklıkla tercih edilen saat markaları arasında yer almayı başarmıştır.

Michael Kors Saat Fiyatları

Birbirinden şık ve tarz tasarım saatlerin dünya markası olarak bilinmekte olan Michael Kors saat firması fiyatta uygunluk prensibini benimsemektedir. Ödüllü bir tasarımcı olan firma kurucusu şıklığın vazgeçilmez olduğu görüşünü savunmaktadır. Özellikle kadınlara hitap etmekte olan bu tarz saat koleksiyonları fiyatları üretim aşamasında kullanılmakta olan malzeme, tasarım detayları, saatin özellikleri gibi konuların bütünü ele alınarak belirlenmektedir.

Fossil Saat Kalitesi

Köklü bir saat firması olarak yer almakta olan bu saat firması, Amerika da doğmuştur.  Fossil saat markasının diğer saat markalarından farkı üretim, satış ve dağıtım odaklı çalışmasıdır. Dünya üzerinde adını duyurmuş saat markalarının arasında yer almakta olan Fossil saat, Emporio Armani, Karl Lagerfeld, DKNY, Skagen gibi saat markalarının kendi bünyesinde üretim aşamasını gerçekleştirmektedir. Kuvars ve hareket sensörlü otomatik marka saatler üretmekte olan bu firma üretim aşamasında kalitesinden ödün vermemektedir. Yalnızca saat üzerine faaliyet göstermeyen bu marka takı ve aksesuar alanında da oldukça iddialıdır. Ancak asıl odağı saat tasarımlarıdır.

Fossil Saat Markalaşması

1980’li yıllarda yeni yeni oluşan saat markaları arasında yer almakta olan Fossil saat markası günümüze kadar gelebilmiş ender markalar arasındadır. Günümüzde de giderek gelişme göstermekte olan bu marka özellikle moda alanındaki trendleri yakından takip etmekte ve saat üretimlerini bu yenilikleri göz önüne alarak gerçekleştirmektedir. Birçok markanın üreticiliğini yapmak üzere yeni anlaşmalara imza atan bu firmaya ait saat tasarımlarını görmek için güvenilir e-ticaret sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here