Netbook

0
105
views

Netbook Kullanmak Sizinde Hakkınız

 

Netbook kullanarak hayatınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan netbooklar portatiftir ve istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Netbook kullanan kişi sayısının gün geçtikçe artması da bundan dolayıdır. Evde, iş yerinde, sokakta, okulda, arabada, otobüste, bahçede, kafelerde ve daha akla gelmeyen birçok yerde netbook kullanabilirsiniz. Netbook şarjlı bir bilgisayar modeli olduğu için elektrik olmayan yerlerde şarjınız devreye girer. Netbook kullanımının sağladığı en büyük yararlardan biride budur. Masaüstü bilgisayarların şarjla çalışması gibi bir durum söz konusu değildir. Elektrikle bağlantısı kesildiği anda bilgisayar üzerinde yapmış olduğunuz bütün işler biranda yok oluverir. Saatlerce üzerinde çalıştığınız dosyanın biranda elektrik kesintisinden dolayı yok olması çok kötü bir durumdur. Böylesine kötü bir durumla karşılaşmamak için netbook bilgisayar modellerinden sizin için en uygun olanı kullanabilirsiniz.

Dosya Kurtaran Netbook

Netbook
Netbook

 

Masaüstü bilgisayarlar elektrik kesintisi olduğunda devre olup bizi zor durumda bırakırlar. Netbook kullandığınızda ise elektrik kesintisi olduğu anda netbook bilgisayarın şarj özelliği devreye girer. Böylelikle saatlerce üzerinde çalışmış olduğunuz dosyanız kaybolmaz, silinmez ve sizi zor durumda bırakmaz.

Netbook bilgisayarlar için bir nevi dosya kurtarıcısı diyebiliriz. Netbookların şarjı uzun sürelidir. Şarjının ne seviyede olduğunu anlamanızı sağlayan bir göstergesi vardır. bu gösterge size bilgisayarınızın şarj seviyesini gösterir. Ayrıca netbook kullandığınızda şarj göstergesinin vermiş olduğu uyarıyı görmediğiniz zaman bilgisayarınız kapanabilir. Böyle bir durumda bilgisayarda işinizi yaptığınız dosyayı kaybetmezsiniz. Dosyanızdaki bilgileriniz silinmez. Tekrardan netbook şarja takıldığında açık olan dosyalarınızı görebilirsiniz ve işinize devam edebilirsiniz. Böylesine mükemmel bir ürün olan netbooklar adeta teknoloji harikasıdır. Netbook hakkında detaylı bilgi almak istiyor, kullandığınızda size sağlayabileceği yararlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyor, bu ürünü test etmek istiyor ve diğer netbook modelleriyle beğendiğiniz model arasındaki özellikleri karşılaştırmak istiyorsanız Arçelik bayiine uğrayabilirsiniz.

 

Arçelik bayiine uğramak istemiyor, bunun için zamanım yok diyorsanız adresini ziyaret ederek, netbook ürünler arasında bir karşılaştırma yapabilirisiniz. Ürünlerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Arçelik kalitesine güvenerek alacağınız netbook bilgisayarlarla hayatınızın ne kadar kolaylaştığını fark edeceksiniz.

 

 

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here