Para Kazandıran Uygulamalar

0
1306
views

Mobil olarak geliştirilmiş ve kullanıcılara para kazandırma imkanı yaratan uygulamalar, her zaman dikkat çekmeyi başarıyor. Fakat uygulamalar arasında spam ve sahte olanları ayırt etmek, gerçekten kazandıran uygulamalara yönelmek kuşkusuz öncelikli olmalı. Üstelik sahte uygulamalar ile hem boşa zaman geçirmek hem de çeşitli saldırı ve zararlılarla karşı karşıya kalmak da söz konusu.

Para kazandıran uygulamalar konusunda kişilerin aşağıdaki önerileri dikkate alarak uygulamaları denemesi çok daha uygun olacaktır. Bununla birlikte dikkat edilmesi gereken bir diğer detay uygulamaların çok yüksek ücretleri kazandırma imkanının olmamasıdır. Bu nedenle az miktarda da olsa ek bir kazanç elde etmek isteyen kişiler ya da Steam gibi uygulamalara bakiye aktararak buradan oyun satın almak isteyenler için bu 5 uygulama oldukça ideal durumda. Google Play Store ve App Store gibi popüler uygulama ve servisleri desteklediğinden dolayı kazandığınız ücretleri bu tip uygulamalarda biriktirebilirsi, online harcamalarınızı ücretsiz hale getirebilirsiniz.

Wild Wallet

Para kazanmanın oldukça basit olduğu bu uygulamada önerilen videoları izlemeniz, oyunları telefonunuza indirerek oynayarak para kazanmanız mümkün. PayPal desteği olsa da Türkiye’de desteklenmeyen bu servis nedeniyle Google play üzerinden biriktirdiğimiz paraları alabilirsiniz.

BrandFace

Kişilerin kendini ön plana çıkarabileceği bu uygulamada videolar çekerek göndermeniz gerekiyor. Bu sayede markaların yüzü olmaya çok daha yaklaşabilirsiniz.

Bounty

Türkiye’de özellikle son yıllarda oldukça popülerlik kazanan Bounty, belirlenen mağazalara gizli müşteri olarak gitmenizi ve belirlenen görevleri yapmanızı istiyor. Görevleri yerine getirerek onaylanması ile birlikte para kazanabileceğiniz uygulama, özellikle sürekli gezen kişiler için çok daha cazip durumda. Eğer İstanbul, Ankara ya da İzmir gibi büyükşehirlerde yaşıyorsanız çok yüksek sayıdaki görevlere göz atarak daha fazla para kazanmanız da yine ihtimaller dahilinde.

WHAFF Rewards

WHAFF Rewards, belki de Google Play Store’de en çok ön plana çıkan mobil uygulamalarından bir tanesi. Sistemin çalışma prensibi de son derece basit. Sadece oyun oynamak. Bu bakımdan eğer oyun oynamayı seviyorsanız ya da oyun oynamayı seven bir çocuğunuz varsa uygulamayı kurarak bu oyunları alabilir, böylece pasif de olsa bir gelir elde etmeniz söz konusu olacaktır.

YouNow

BrandFace gibi kişilere kendini ön plana alarak para kazanabileceği bu uygulamada farklı canlı yayınları imza atmanız gerekiyor özellikle bu tip uygulamalarda kazançlarda büyük değişiklikler yaşamanı söz konusu ne kadar fazla ilgilenirseniz ve ne kadar fazla destek alırsanız kazancınız da o kadar artış gösterecektir bu nedenle uygulamalarda standart bir oyun oynamak yerine becerilerinizi ön plana çıkarmanız ve daha dikkat çekecek çalışmaları uygulamada uygulamaya yüklemeniz sizin için bir o kadar avantajlı olacaktır. Video izleyerek oyun oynayarak kazanacağınız ücretler önceden belirli olsa da bu tip uygulamalardan kazançlar için bir alt evet ya da üst limit bulunmamaktadır yapacağınız bir çalışma milyonlarca kişiye ulaşma potansiyeli de taşıyabilmektedir.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here