Pubg Mobile PC Güncelleme Nasıl Yapılır?

1
12901
views

Kısa süre içerisinde tüm dünyayı etkisi altına almayı başaran Pubg, mobil olarak piyasaya sunulmuş olsa da kısa süre içerisinde emülatörler aracılığıyla bilgisayarlarda da oynanmaya başlandı. Bu durum bazı olumsuzlukları beraberinde getirse de artık çok daha adil ve sorunsuz bir şekilde bu oyun oynayabilmek mümkün. Özellikle yapılan yeni güncellemeler sonrasında oyun oynamak isteyen kişilerin en çok sorun yaşadığı konuların başında gelen Pubg Mobile PC güncelleme nasıl yapılır daha da kolaylaştırılmış yapısıyla artık bir sorun olmaktan çıkmış durumda.

Oyunu bilgisayarlarda oynayan ve çok daha kolay bir şekilde kontrolü sağlayan oyuncuların oyunda adil olmayan bir ortam yaratmaması adına Pubg Mobile tarafından resmi hesaplar aracılığıyla bir duyuru yapıldı. Yapılan bu duyuruda emülatör üzerinden oynanan oyunların desteklendiği fakat adil bir ortamın olabilmesi adına emülatör üzerinden oynayan kişilerin oyunlarda sadece emülatör ile oynayan kişiler ile eşleştirileceği belirtildi. Bu bakımdan mobil olarak oyuna giriş yapan kullanıcılar sadece mobil oynayan oyuncular ile oynama imkanı edecek. Böylece oyun içerisinde bir ayrım yapılacağı gibi kişilerin haksız bir rekabet içerisinde olması da önlenecek. Tüm bunlar sırasında özellikle en çok merak edilenlerden bir tanesi olan Pubg Mobile PC güncellemesi nasıl yapılır yanıtını bulmuş durumda.

Pubg Mobile PC Güncelleme Nasıl Yapılır?

Emülatörler üzerinden oynanan oyunlar için kendi emülatör sistemini geliştiren Tencent Games böylece kullanıcıların kolay bir şekilde güncelleme yapabilmesini ve oyun oynayabilmesini sağlıyor. oyun güncellemeleri ile ilgili soruları olan kişiler mevcut emülatör üzerinden bu işlemlerini yapabilir.

Tencent Gaming Buddy Emülatörü İle Kolay Oyun Deneyimi

Tencent Gaming Buddy olarak adlandırılan emülatör sisteminin kullanılması kişilerin daha iyi bir destek almasını sağlayacak. Zira firma tarafından desteklenen ve resmi olarak piyasaya sürülen emülatör ile hem güncellemeleri sorunsuz bir şekilde almak hem de oyunu akıcı bir şekilde oynamak söz konusu.

Oyun öncesinde istemci tarafından yapılan güncelleme kontrolü ile mevcut bir güncelleme bulunduğunda sisteme otomatik bir şekilde yükleme yapıyor. Böylece kişilerin herhangi bir ek işlem yapmasına gerek kalmadan tüm işlemler emülatör tarafından gerçekleştiriliyor. Özellikle bilgisayardan Pubg oynamak isteyen kişilerin daha basit bir kontrol ve güncelleme için mevcut emülatörü kullanması yeterli. Fakat tek seçenek bu değil. Zira piyasada Memu gibi pek çok farklı ve güçlü seçenek bulunduğundan dolayı oyuncuların mevcut alternatifleri değerlendirerek bilgisayarına kurabilir. Fakat bu tip emülatörlerde de değişen bir durum bulunmuyor. Oyuna giriş sırasında yapılan kontroller ile kişiler kolay bir şekilde oyunun yeni versiyonunu bilgisayarlarına yükleyebiliyor. Böylece oyunun hiçbir kısıtlama olmaksızın bilgisayar üzerinden oynayabilmek mümkün.

Pubg Mobile Oyununu PC Üzerinden Oynamak

Bilgisayar üzerinden oynama sırasında tek değişiklik belirtilen güncelleme ile birlikte kişilerin sadece bilgisayardan üzerinden oyuncularla eşleşmesi. Bunun dışında farklı bir handikap olmadığı gibi kolay bir şekilde oyuna bağlanmak ve Pubg heyecanını bilgisayar ortamına taşımak mümkün. Bu tip güncellemeler ile birlikte özellikle dikkat edilmesi gereken güncellemelerin alındığı sırada mobil veri tüketimi. Zira bazı güncellemeler çok büyük boyutlarda olduğundan dolayı bu konuda sorun yaşanabilir.

1 YORUM

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here