Pubg Mobile Pc Sistem Gereksinimleri

0
1029
views

İlk çıktığı günden itibaren kısa sürede çok sevildi ve milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı. Pubg arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz harika bir oyun. Özellikle karakterinizi geliştirerek çok daha güçlü olabilir ve rakiplerinizin bir adım önünde yer almayı başarabileceğiniz eğlenceli oyunlar arasında yer alıyor. Arkadaşlarınızla birlikte takımınızı oluşturabilir, kendi stratejinizi belirleyerek rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Oyunu ister bilgisayar üzerinden isterseniz de mobil cihazlar üzerinden oynayarak siz de bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Pubg Mobile pc sistem gereksinimleri özelliklerine bakarak siz de sorunsuz bir oyun deneyimi ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Pubg Mobile Minimum Sistem Gereksinimleri

Sistem gereksinimlerine baktığınızda herkesin rahatlıkla oynayabileceği özelliklerin cihazınızda yer almasının yeterli olacağını görebilirsiniz. Bununla birlikte PC sistem gereksinimlerine baktığınızda bu özelliklerin öne çıkmaktadır.

  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10
  • RAM: 3 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • İşlemci: Intel Dual-core, AMD – 1.8 GHz

 

Pubg Mobile Önerilen Sistem Gereksinimleri

Arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmek istediğinizde sistem gereksinimlerinizin oyunun ihtiyacına yanıt vermesi gerekir. Bununla birlikte işletim sistemi son derece önemli olup, siz de İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10 (64 Bit) özelliklerini tercih ederek önerilen sistem gereksinimlerinden bir tanesine sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra işlemci özellikleri de oyunu oynarken sorunsuz bir deneyim için İşlemci: Intel Core I3 8100 veya AMD Ryzen 5 2600 özelliğini de tercih etmeniz size bu deneyimi son derece eğlenceli ve sorunsuz şekilde yaşama imkanı sunacaktır.

Ekran Kartı özelliğine baktığınızda ise mutlaka olması önerilen GTI Nvidia GTX 660 olmasının önemli olduğunu görüyoruz. Ayrıca GeForce GTX 1050 önerilen ekran kartı özellikleri arasında yer alıyor. Siz de RAM: 8 GB DDR 4 Ram Corsair Vengeance ve DirectX: Sürüm 11 depolama özelliklerine bakarak online olarak arkadaşlarınızla ekibinizi  kurup benzersiz ve eğlenceli şekilde milyonlarca oyuncunun tercih ettiği Pubg Mobile oyununda yerinizi alabilirsiniz. Pubg Mobile pc sistem gereksinimleri özelliklerine baktığımızda minimum ve önerilen özelliklerin cihazınızda olmasının güzel zaman geçirmenize yeterli olacağını görebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla Bu Deneyimi Sorunsuz Yaşayabilirsiniz

Çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz birçok seçenek bulunuyor. Ancak birçok oyunun adını duymadan kaldırıldığını ve talep görmediğini biliyoruz. Fakat piyasaya sürüldüğünden itibaren kısa sürede çok sevilen ve beğenilen oyunlar arasında yer alan Pubg Mobile ile siz de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyun içerisinde 100 e yakın oyuncu seçeneği ile oynama imkanı da bulabileceğiniz oyunu sorunsuz şekilde oynamak için sadece cihazınızın özelliklerinin oyuna uygun olması yeterli olacaktır. Siz de hemen bu deneyimi yaşamak istiyorsanız, cihazınızın özelliklerine bakarak ve önerilen ya da minimum Pubg Mobile pc sistem gereksinimleri bu keyfi 7/24 yaşayabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here