The Forest Konusu ve Sistem Gereksinimleri

0
865
views

The Forest, bol heyecan ve bol aksiyon ile ayrıca konusuyla da diğer oyunlardan ayrıcalıklı bir oyundur. Bu oyun yazılan hikâyesiyle herkesi etkisi altına almaktadır. Koca bir ormanlık alanda 2 kişi anne ve oğulun yaşam savaşı anlatılıyor. Bu oyunda arkadaşlar bir arada oynayarak, karşılarına çıkan tehlikeleri yenmek için mücadele verebilirler. Kullanıcıların merak ettiği konu da The Forest konusu ve sistem gereksinimleri yönünde oluyor.

Oyunun Detaylı Konusu

Bir uçak kazası sonrasında kocaman bir ormanın içerisine düşüyorsunuz. Bundan sonra yaşam mücadelesi vermek için çaba göstermeniz gerekecektir. Hayatta kalmak istiyorsanız kendi yemeğinizi bularak karın doyurma, bir yerin içerisinde kalmak için ise bir sığınak yapmak zorundasınız.

Bu ormanlık alanda yamyamlar da yaşamaktadır. Bu yamyamlara karşı kendinizi savunmanız gerekecek. Oyunda size öncülük yapacak survival book’unuz olacaktır. Yaşam savaşı verebilmek için sığınak, malzeme, araç, gereçler ve totemler bulunmaktadır.

Tehlikelere Karşı Korunmanız Gerekir

Etrafta yer alan bu malzemelerden faydalanarak, kendinizi yamyamlar ve daha -birçok tehlikelerden korumak için bir sığınak oluşturmanız gerekecektir. Ayrıca bu tehlikelerle mücadele ederken karnınızı doyurmak için de yiyecek arayışında olmanız gerekecektir. Kaza yapan uçağın içerisinde bir takım yardım malzemeleri bulunmaktadır. Bunlar yemek, ilaç ve balta gibi gereçler bulunur.

Hayatta kalabilmek için bu gereçlerden faydalanmak çok önemlidir. Bu malzemeleri mutlaka kullanmak gerekir. Hayattan kopmamak için malzemelerin kullanılması şarttır.

Pek çok kişi tarafından sevilerek ve heyecanla oynanan The Forest, Endnight Games tarafından üretilen ve geliştirilen hayatta kalma mücadelesi oyunudur. 30 Mayıs 2014 tarihinde ilk defa adını duyuran oyun, gerek kişi tek başına gerekse arkadaş grubu ile de oynanabilen bir oyundur.

Oyunun konusu ise yukarıda da belirtildiği gibi hayatta kalma mücadelesidir. Ana karakter olan Eric Leblanc ile oğlu Timmy bir uçak kazası geçirirler. Bu kazada ikili ormanlık bir yarımadaya düşerler. Bu adadan kurtulmak için gösterdikleri gayret oyunun konusu olmuştur. The Forest konusu ve sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

The Forest Sistem Gereksinimleri

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: İntel Dual – Core 2.4 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Quard Core Processor
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Oyunun Kasmadan Oynanabilmesi İçin

32 bit Windows kullanan kişiler sistemlerinde kullanabilecek minimum 4 GB RAM ‘e sahip olmaları gereklidir. Oyunu daha hızlı ve kasmadan oynamak için belirtilen şekilde maddelemek gerekirse

Minimum Windows 7 ve üstü işlemci

4 çekirdek ve üstü işlemci

Minimum 4 GB RAM

5 GB sabit disk alanı ve NVIDIA GeForce GTX 560 ekran kartı gerekmektedir. Bu şekilde oyunun kasmadan, hızlı oynanması ile yaşanan heyecan en üst seviyelerde olacaktır. The Forest konusu ve sistem gereksinimleri bu şekildedir.

 

 

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here