Ücretsiz Online Oyunlar

0
3551
views

Oyun fiyatları yüksektir. Bu nedenle de oyuncular ucuz oyunlar ararlar. Mümkün olduğunda bedava oyun arayışı içerisine girerler. Ücretsiz oyun olarak hizmet veren oyunların birçoğu içeriğini gizli tutan oyunlardır. Oyunların bazıları sonradan ücret ister. Ancak hiç para istemeden oynayabileceğiniz oyunlarda da vardır.

Ücretsiz Online Oyunlar Hangileridir?

Ücretsiz oynanabilecek oyunlar şu şekilde sıralanabilir.

  • Dirty Bomb
  • Smite
  • Creativerse
  • PlanetSide 2
  • Battlerite
  • Path of Exile
  • Paladins
  • Brawlhalla
  • Fortnite
  • Warframe

Oyunları en çok oynanan online ücretsiz oyunlardır.

Dirty Bomb

Oyun da en önemli durum parayı veren kişinin en güzel silah türüne sahip olduğu bir oyun değildir. Oyun bu özelliği ile övünür. Oyun iki bin beş yılından bu yana oynanan bir oyundur. MMOFPS türünde bir oyundur. Eğer sizde bu şekilde bir oyun oynamak isterseniz tercihinizi bu yönde kullanmanız oldukça doğru bir tercih olur. 

Smite 

Üçüncü bir kişinin kamerasından gelen bir açı sayesinde oynanabilen bir oyun türüdür. İki bin on beş yılında en fazla oynanan oyunlardan birisi olmuştur. Oyunda Türkçe dil bulunur. Oyunda eski tanrılara karlı oyun oynanır. Oyun içerisinde neredeyse doksandan fazla karakter bulunur. Her karakterin kendisine göre farklı özellikleri yer alır. Oyun turnuvalarında düzenlendiği bir oyundur. Oyun içerisinde farklı bir hava yaratmak isteyen herkesin rahatlıkla oynayabileceği bir oyundur. 

Creativerse 

Minecraft oyununa benzeyen ancak bu oyun türünün ücretsiz olan şeklidir. Oyun dünyasındaki en büyük kitlelerden birisine sahip olur. Ancak oyunu farklı kılan bir yanı bulunur. O da oyundaki karakterin normal bir kişi olmasıdır. Oyunu oynayan kişilere özgür bir alan sunar. Aynı zaman da oyunu oynayan kişinin hayal gücünün şekillenmesine de yardımcı olur. Oyunun tek başına oynandığı gibi aynı zaman da başka oyuncular ile paylaşılması durumu da vardır. 

PlanetSide 2

Oyun kalabalık savaş sahnelerine sahiptir. Oyun geniş bir yelpazeye sahip olması nedeni ile oynanmaya devam eden bir oyundur. 

Battlerite 

Oyunda oyuncuların karşı karşıya geldiği bir alan bulunur. Oyuncular bu alan da karşı karşıya gelir. Ancak başka oyunlarda olduğu gibi bir eşya sistemi oyunda yer almaz. Oyundaki amaç karşı takımın yok edilmesi şeklindedir. 

Path of Exile

Oyun tek başınıza, eşli olarak ve online olarak oynanabilen bir oyun türüdür. Oyuncuların sevdiği oyunlar arasında yer almaya ve yerini korumaya devam eden bir oyun türüdür. 

Paladins 

Oyun sırasında oyuncular iki ayrı takıma ayrılırlar. Eğlenceli bir oyun türüdür. Oyun on beş milyondan fazla kişi tarafından oynanan bir oyundur. 

Brawlhalla

Oyun iki bin on dört yılından bu yana oynanmakta olan bir oyun türüdür. Oyunda otuzdan fazla karakter yer alır. Bu karakterlerin hepsi değişimli olarak oyunda oynar. Değişimler her hafta altı kişi olacak şekilde düzenlenir. Bu sayede her karakter ile oynanma şansı elde edilmiş olur. Ancak oyunu oynayan kişilerden birisinin sürekli olarak aynı karakteri tercih etmesi durumunda para ödemesi gerekir. Oyun sırasında uluslararası turnuvalar düzenlenir. Bu nedenle de oldukça sevilen oyunlar arasında yer alır. 

Fortnite

Son zamanlarda en çok sevilen ve tercih edilen oyunlar arasında yer alır. Oyun renkli ve aynı zaman da eğlenceli bir görsele sahip olur. Bu nedenle de oynarken zevk alınan bir oyundur. 

Warframe 

Oyun kişiler tarafından uzun süredir sevilen bir oyun şeklidir. Üçüncü şahısların kamerasından oynanan bir oyun şeklidir. Oyunda dört kişi aynı anda oyunu oynama durumuna sahip olur. Aynı zaman da oyuncuların aynı içerikte oynayabileceği alanlarda yer alır.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here