Yabancılarla Görüntülü Konuşma Uygulamaları

0
6783
views

Son dönemlerde yabancılarla hızlı bir şekilde görüşme imkanı sağlayan uygulama ve servisler oldukça popüler duruma geldi. Yabancılarla görüntülü konuşma uygulamaları arasından yenilerini keşfetmek istiyorsanız listeye göz atabilirsiniz.

Popüler Yabancılarla Görüntülü Konuşma Uygulamaları Hangileri?

Tinder

Listenin ilk sırasında kuşkusuz ilk yer alan Tinder. Dünyaca ünlü bu uygulamada milyonlarca kişiyle eşleşebilir ve görüntülü bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri kullanıcılarının ağırlıklı olduğu uygulamada, Türkiye’den de katılımcılar oldukça fazla.

Lovoo

Almanya’dan Avrupa’ya yayılan bu uygulama son dönemlerde çok daha fazla dikkat çekiyor. İndirmelerde 50 milyonu aşan uygulamanın kullanıcı sayısı da fazla.

MeetMe

Tanışma üzerine kurulu olan uygulamada, kişilerin birbiri ile tanışması ve arkadaşlık kurması mümkün. Üstelik standart yazışma gibi özelliklerine ek olarak canlı yayınların da yapıldığı uygulama, bu ek özellikleriyle rakiplerinden sıyrılıyor.

Connected2.me 

Türkçe altyapısı sayesinde Türkiye’deki kullanıcıların zorlanmadan kullanabildiği Connected2.me online olarak erişilebilir durumda.

Skout

Tanışma üzerine konum sistemini kullanarak durumu bir adım ileriye taşıyan Skout, canlı yayın servisleri gibi özellikleriyle de farklı durumda.

HelloTalk

Dil eğitimi üzerine odaklanmış olsa da yeni kişilerle tanışabileceğiniz bu uygulamada, kişiler eşleşerek birbirine dil eğitimi veriyor.

Yoomee

Arkadaşlık ve tanışma kategorisindeki Yoomee, yine Almanya’dan dünyaya yayılan bir uygulama.

WeChat

Türkçe dil desteği sağlayan uygulama, Türkiye’de de yoğun bir şekilde kullanılıyor. Bu bakımdan oldukça popüler olan uygulama sayesinde sizler de yabancı kişilerle tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Görüntülü konuşmanın yanı sıra sesli sohbet gibi alternatifleri de mevcut.

Badoo

100 milyonu aşan indirme sayısı ile dünya genelinde popülerliği bulunan Badoo, tercih edilebilecek alternatiflerden birisi. Özellikle kullanıldığı ülke sayısı açısından Badoo pek çok rakibini geride bırakabilecek düzeyde.

MyDate

Görüntülü uygulamaların popülerlik kazanması ile birlikte piyasaya yeni çıkan uygulamalardan birisi olan Badoo, flört etmek isteyenler için en güçlü alternatif. Tanışmanız, görüntülü konuşmanı ve sonrasında bu ilişkinizi gerçek hayata taşımanız mümkün.

En Popüler Yerli Yabancılarla Görüntülü Konuşma Uygulamaları Hangileri?

Dünyaca ünlü yabancı uygulamaların yanı sıra Türkiye’deki kişi ve şirketler tarafından geliştirilerek kullanıma sunulmuş uygulamalar da bulunuyor. Bu bakımdan Türkiye’den daha fazla kullanıcıya sahip olan bu tip programları da kullanarak, yeni kişilerle tanışmak görüntülü konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Kelebekchat

Yılların efsane programlarından birisi olan ve mIRC üzerine dayalı altyapısını hala kullanmaya devam eden Kelebekchat, nostalji yaşatıyor.

Pembepanjur

Pembepanjur, çok hızlı büyüme yaşamasa da giderek artan kullanıcı sayısıyla dikkat çekiyor. Arkadaşlık ve sohbet üzerine kurulu olan sohbet sitesinde binlerce kişi sizleri bekliyor.

BlindID

Gizlilik esasına dayalı uygulamalardan birisi olan BlindID, canlı yayın servislerini tercih edenler tarafından daha çok kullanılıyordu. Görüntülü görüşme imkanı olsa da daha çok sesli görüşmeler popüler durumda.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here