Yepyeni iPhone 6 Fiyatı

0
67
views
İphone 6 Fiyatları
İphone 6 Fiyatları

Gün geçmiyor ki yeni model bir cep telefonu üretilip piyasaya sürülmesin. Cep telefonsuz yaşama devam edilemez bir hale gelen toplumda üretici firmalar da talebi karşılamak adına yeni tasarımlar, daha üst modeller üretmeye devam ediyorlar.

iPhone 6 fiyatı ile dikkat çekse de arka planda barındırdığı özellikleri ile de büyük ilgi görüyor.

iPhone 6, Apple’ın en son çıkardığı model. Daha önceki modellerin gördüğü ilgiyi hesaba katarsak bu son model epey rağbet göreceğe benziyor.

İphone 6 Fiyatları
İphone 6 Fiyatları

iPhone 6 Fiyatı İle Göze Batarken Yepyeni Özellikleri Onun da Önüne Geçiyor

İşlemci kapasitesi, büyük ekranı ve benzeri özelliklerine bakacak olursak oldukça iyi bir telefon olduğu açıkça ortada. Daha şimdiden talep bazında yaşanan artışlara göre,  iPhone 6 fiyatı ile olduğu kadar teknik özellikleri ile de kullanıcılarının üst sıraya taşıdığı bir telefon olma özelliğini koruyor. Aynı zamanda yalnızca daha büyük değil, her açıdan daha gelişmiş bir telefon olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Günümüz gelişen dünyasında bir telefonun yapabileceğinden çok daha fazlasını bekleyen kullanıcılar için birebir nitelikler taşıyan bir model olduğunu söylemek yanlış olmaz. Açıkçası Apple Store’un kullanım sıklığının artması ile de var olan ilgiyi anlamak mümkün.

iPhone 6’nın teknik özelliklerine bakacak olursak; Retina HD ekran, 326ppi, 1134 x 750 piksel çözünürlük, 4,7 inç geniş multi touch ekran, 1400/1 kontrast oranı, 500 cd/m2 maksimum parlaklık, ön yüzünde parmak izine dayanıklı yağ tutmayan kaplama, birden fazla dil ve karakteri aynı anda görüntüleme desteği, A8 çip ve M8 yardımcı hareket işlemcisi bu modelin özelliklerinden sadece bir kaçı olmakta.

İphone 6
İphone 6

Bu harika özellikleri bünyesinde taşıyan bu telefon, iPhone 6 fiyatı gündeme geldiğinde en çok tıklanan bizdeuygun.com sitesinden rahatça ve güvenle temin edilebilir. Tam adres vermek gerekirse  adresinden temin edebilirsiniz. Üstelik aldığınız ürüne kargo ücreti ödemek zorunda da değilsiniz. Resmi garanti belgesi ve faturası ile birlikte %5 indirimli olarak anlaşmalı olan kargo firmalarınca adresinize güvenle ulaştırılır.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here